Teknoloji

Sızan Avatar Oyunundan Ekran Görüntüleri

James Cameron’ın gişe rekorları kıran bilim kurgu dizisi Avatar evreninde geçen bir açık dünya birinci şahıs oyunu Avatar: Pandora’nın Sınırları Bekleme açık. Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan oyunun, kesin bir tarih verilmese de bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

Bugün oyundan heyecan verici bir sızıntı geldi. Geçmişte gerçekleşen sızıntılarla tanınan ScriptLeaksR6 isimli bir Twitter kullanıcısının Avatar: Frontiers of Pandora ile ilgili olduğunu iddia ettiği iki hikayesi var. ekran görüntüsüpaylaştı.

İşte oyunla ilgili olduğu iddia edilen ekran görüntüleri

Oyundan alındığı söylenen ekran görüntülerine baktığımızda ilk olarak bir Na’vi’nin dev bir robota ateş ettiğini ve arka planda çok sayıda patlama olduğunu görüyoruz. Bu görüntüler Far Cry Ayrıca çizgide ilerleyebilen bir FPS olabileceğini de ortaya koyuyor. Ayrıca oyun bir başka FPS klasiğidir. Benzeri Titanfalloldukça fazla.

İkinci görsele baktığımızda oynanıştan ziyade bir tanıtım görseli ya da sinematik bir sahneden alınmış bir görsel olabileceği görülüyor. Ayrıca sinemalarda gördüğümüz bazı canlıların da görüntüleri vardır. ScriptLeaksR6 ayrıca Yakında oynanış görüntüleri paylaşılacaktır.ayrıca eklendi

2022’den 2023’e ertelenen Avatar: Frontiers of Pandora, Snowdrop oyun motorunun en son sürümüyle yeni nesil konsollar ve PC için geliştiriliyor. Açık dünya deneyimi sunacak olan oyun, bir Na’vi rolünü üstleniyor. Pandora’yı tüm detaylarıyla keşfedelim. sağlayacaktır. Ubisoft’un geçtiğimiz yıl oyun için paylaştığı ilk görünümü aşağıda görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu